GOLDEN AGE

Nawilżanie, prewencja i korygowanie zmian związanych z wiekiem.

Starzenie się skóry jest wynikiem naruszenia procesów metabolicznych w skórze. Pojawiają się problemy z naczyniami krwionośnymi - ich ściany są uszkodzone, pojawiają się skurcze małych naczyń włosowatych, pogarsza się mikrokrążenie krwi, w skutek czego zakłóca się dostarczanie składników odżywczych do skóry i usuwanie produktów metabolicznych.

Występują zaburzenia hormonalne, odbywa się stopniowa degradacja włókien kolagenowych i elastynowych, zmienia się zdolność skóry do samoobrony i renowacji. W rezultacie skóra staje się cieńsza, bardziej wrażliwa, gruczoły łojowe pracują nie tak aktywnie –pojawia się suchość, skóra produkuje mniej włókien i substancji międzykomórkowej, wskutek tego skóra traci swoją elastyczność i naturalną sprężystość, pojawiają się zmarszczki i fałdy.

Seria kosmetyków GOLDEN AGE jest specjalnie zaprojektowana do pielęgnacji starzejącej się skóry. Działanie składników jest skierowane na kompleksowe rozwiązanie problemów związanych ze starzeniem się skóry.

Kosmetyki z tej serii, zawierające specjalnie dobrane mieszanki olejów naturalnych i składników aktywnych, są przeznaczone do kompleksowej pielęgnacji skóry suchej i odwodnionej. Umożliwiają nie tylko dostateczne nawilżenie skóry, ale również zapobiegają jej starzeniu się. Preparaty kosmetyczne zapewniają maksymalny komfort skórze odwodnionej i działają szybko, normalizują odnowę skóry, zwiększają poziom jej nawilżenia i odporności.

Moisturizing Mask

Nawilżająca maska

Night Active Cream

Aktywny krem na noc

Eye Contour Cream

Krem pod oczy

Massage Multivitamin Serum

Multiwitamine Serum do masażu

Hydrofresh Lotion

Nawilżający tonik

Moisturizing Cleanser

Mleczko oczyszczające