Dobrze, jak prezent jest piękny i korzystny👍 A jak robi kogoś jeszcze piękniejszym – to naprawdę jest najlepszym!🎁🥰Dla was i waszych bliskich przygotowaliśmy nasze najlepsze kosmetyki RENEW w specjalnych cenach na zestawy. Każdy jest w miłym opakowaniu – w pudełku albo w wygodnej torebce kosmetycznej.
Można wybrać zestawy nawet w mniejszych pojemnościach (od 10ml) – zestawy dla pierwszej znajomości z kosmetykami RENEW. Dla tych, które już od dawna korzystają z kosmetyków, doceniają i mają szczerze zaufanie do marki, z przyjemnością robimy przyjemne świąteczne rabaty!Dla was zestawy:
✨Dermocontrol – do skóry tłustej i miesznej

✨Propioguarg – stop trądzik – do cery problematycznej✨Redness – do skóry naczynkowej i delikatnej✨Golden Age – do skóry suchej i odwodnionej✨Anti Age – do skóry dojrzałej✨Blossom – do skóry młodej✨Eye line – do pielęgnacji okolic oczu✨Domowe spa do twarzy – głębokie oczyszczanie: żel+peeling+maseczka✨Wzmocniona regeneracja – serum+maseczka + kremZamówić można u swojego kosmetologa i w gabinetach partnerskich🤗❤️Przyjemnych przygotowań do świąt 🎄❄️✨